logo
Мы всегда Вам рады в нашем магазине Franko Suits по адресу Avotu 11a, Riga

P - P 11.00 - 19.00
S 11.00 - 17.30
banner
+371 29416152  
Smokings

Iespējams, ka daudziem no Jums tas būs jaunums, ka smokings sākotnēji bija mājas drēbes. Burtiskais tulkojums nozīmē “žakete smēķēšanai”. Tā tas bija, 1880. gadā, tā laika slavenais švīts Benjamins Disraeli piedāvāja īpašu apģērbu smēķēšanai. Tas bija ne tik daudz modes jautājums, cik praktiskums – tabakas smarža, tik ļoti kaitināja dāmas, jo tabakas dumi iesūcās smēķētāju drēbēs. Un, lai atbrīvotos no smakas, pietika tikai ar to, ka novilkt drēbes, kurās notika šis “rituāls”. Pat tajās dienās daudzi jautājumi tika atrisināti pie konjaka glāzes un cigāriem. Starp citu, smokinga atloki nebija nejauši izklāti ar satīnu – no tiem bija viegli nokratīt cigāru pelnus. Laika gaitā, protams, smokings nedaudz mainījās un kļuva par vīriešu vakara uzvalka pamatu. Mūsdienu smokings daudz neatšķiras no pagātnes, jo tas tiek uzskatīts par “klasiku” un pat daudzas slavenības neiebilst parādīties šādā tērpā uz sarkanā paklāja.

Protams, pirmais jautājums, ko daudzi uzdod, ir – kur valkāt šādu uzvalku? Vai esat uzaicināts uz kāzām, vai plānojat aiziet uz pirmizrādi operā vai uz citu svinīgu pasākumu, un ielūgumā ir obligātā Black Tie dress code? Jūtieties brīvi uzvilkt savu smokingu!

 

Smokingi ir nepieciešami sabiedriskiem cilvēkiem, kuri apmeklē saviesīgus pasākumus. Mūziķiem, pasākumu vadīšana – tas ir tikai “darba apģērbs”. Neviens sarkanais paklājs nav pilnīgs bez smokinga parādes.

 

Bikšu jostu smokingam neizmanto, jo šim nolūkam ir īpašs aksesuārs – zīda cumberband josta, kas nēsāta ar pagarinātu malu uz leju, lai krokas izskatās uz augšu. Pēc vēlmes, augšējā kabatā var relikt skaisti salocītu šalli. Galvenais ir tas, ka tas ir sader ar tauriņa un jostas krāsu. Jostas vietā jūs varat uzvilkt vesti.
Un svinīgu attēlu visbeidzot papildina melnas lakādas kurpes un aproču pogas, tās uzsvērs Jūsu stilu un statusu.

Franko sortimentā ir 46 – 62 izmēra smokingi, kuru augstums ir no 170 līdz 195 cm, bet lielus smokingus (64 – 70) var pasūtīt nestandarta augumam, piegāde notiek mēneša laikā

Kontakti

+371 29416152
Avotu iela 11A, Rīga

P – P 11.00 – 19.00
S 11.00 – 17.30

 

SEKOJIET MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS! Esi pirmais, kurš iegūst informāciju par jaunumiem