logo
Мы всегда Вам рады в нашем магазине Franko Suits по адресу Avotu 11a, Riga

P - P 11.00 - 19.00
S 11.00 - 17.30
banner
+371 29416152  

Kāzu uzvalki

Kāzas neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem notikumiem ikviena cilvēka dzīvē un kāzu tērps ir viens no īpašākajām sastāvdaļām (arī vīriešiem) svinīgajā procesā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes un mūsdienīgus uzvalkus kāzām, lai līgavainis un ikviens kāzu viesis izskatītotos nevainojami šajā īpašajā dienā. Mūsu izsmalcinātie un elegantie uzvalki ir veidoti tā, lai nodrošinātu astētisku un ērtu valkāšanu visas dienas garumā.

Daudziem vīriešiem gaidāmās kāzas ir pirmā reize, kad viņiem nepieciešams piedomāt pie tā, ko viņi vilks mugurā un kā viņi izskatīsies. Tā, iespējams, ir arī pirmā reize, kad vīrietis iegādājas patiešām labu uzvalku. Laika gaitā “nosacījumi” un ģērbšanās stils kāzās ir mainījies. Ja agrāk kāzas bija ļoti formāls pasākums, kurā gan līgavainis, gan viesi ieradās smokingos, tad mūsdienās uzvalka veids ir atkarīgs no pāra un kādas kāzas jaunais pāris ir iecerējis.

 

Padomi, ko ņemt vērā iegādājoties kāzu uzvalku:

  • Cik formālas būs kāzas? Katrās svinības ir konrkēts ģērbšanās stils un, tāpēc, katrām kāzām nederēs visi uzvalku veidi. Formālās (“black tie”) kāzās noteikti jāizvēlās smokings, bet neformālākās, piemēram, vasaras kāzās brīvā dabā, var izvēlēties vienkāršāku uzvalku.
  • Ņemiet vērā līgavas ieteikumus! Precībās divi cilvēki kļūst par vienu ģimeni, tāpēc ir svarīgs arī topošās līgavas viedoklis, ja tās ir Jūsu kāzas, kurām meklējat uzvalku. Protams, pirkt uzvalku var arī bez līgavas klātbūtnes, bet, lieliska ir doma apmeklēt uzlaikošanu kopā un vienoties par saistošākajiem variantiem jums abiem.
  • Pielāgojiet savu uzvalku un padariet to par unikālu īpašajaii dienai. Lai gan uzvalks netiks šūts pēc individuāla pasūtījuma, to iespējams pielāgot un personalizēt, lai tas būtu unikāls. Izmantojiet dažādus aksesuārus un citas detaļas (kreklu, kurpes, kaklasaiti), lai uzvalksu padarītu unikālu tikai Jums!

Meklējat uzvalku kāzām? Kurš ir piemērotākaijs Jums?

Vai vēlaties iegādāties uzvalku īpašam notikumam? Bet, esat apjucis piedāvājumā? Nesatraucieties, mums ir padomi, kas palīdzēs ikvienam saprast, kurš uzvalks būs piemērotākais!

Kāds ir Jūsu budžets?

Tuksa vai uzvalka pirkšana var būt rentabla. Ja plānojat to valkāt divas vai vairākas reizes vai pielāgot aksesuārus savam stilam, pirkšana ir jēga. (Standarta aksesuāri parasti ir iekļauti smokinga nomas komplektācijā.) Pievienojot savai drēbju skapim klasiskas skavas, jūs izskatīsities gudri daudzus gadus.

Ir svarīgi izvēlēties uzvalku, kas Jums der

Lai uzvalks izskatītos lieliski ir nepieciešams iegādāties tādu, kas der perfekti. Iespējams, iegādājoties uzvalku būs lietas, ko nepieciešams pielāgot, bet jebkurš prasmīgs šuvējs ar to lieliski spēs tikt galā. Kāzu uzvalki parasti ir ļoti pieguļoši, tāpēc, ja neesat pieradis tādos ietērpties, iespējams jūtīsieties pārāk apspīlēts. Bet neuztraucieties, tas ir normāli! Vienkārši pārliecinieties, ka uzvalks ir pietiekami ērts, lai to ar to spētu staigāt visu dienu un visas nakts garumā.

 

Kā var zināt, ka uzvalks der?

  • Žaketei ir cieši jāpieguļ plecos, un ir svarīgi, lai ir pietiekami daudz vietas, lai to varētu aizpogāt.
  • Piedurkņu garumam jābūt tieši tik garam, lai būtu redzams apmēram centimetrs no krekla piedurknes.
  • Uzvalka biksēm ir jābūt no jūsu dabiskā vidukļa līdz pēdai, pāris centimetrus no zemes.
  • Ja vilsiet vesti, pārliecinieties, vai tā cieši pieguļ krūtīm un nav vaļīga pie krūtīm.

Izvēlieties piemērotāko audumu tieši Jums

Auduma veids, no kura būs šūts Jūsu uzvalks, ietekmēs gan produkta izskatu, gan to, kā Jūs tajā jutīsieties. Ja vēlaties klasisku uzvalku, kas būs piemērots ikvienai dzīves situācijai, izvēlieties vilnas audumu. Modernāki varianti būs uzvalki, kas sūti no kokvilnas maisījuma vai lina. Un, ja meklējat kaut ko patiešām vieglu un elpojošu, izvēlieties tropisku vilnu. Tomēr, neatkarīgi no tā, kādu audumu savam uzvalkam Jūs izvēlēsieties, pats svarīgākais ir tas, ka Jūs uzvalkā jūtaties ērti.

Pieturieties pie klasikas

Ja Jums ir grūtības izvēlēties uzvalku kāzām un neesat pārliecināts par to, kāds uzvalks būs piemērotākais Jūsu īpašajai dienai, tad apsveriet iespēju pieturēties pie klasiskām vērtībām. Noteikti nevajadzētu paļauties uz sezonālām tendencēm, ja neesat traks pēc dabas un tāds nav Jūsu stils, jo kāzu fotogrāfijas ir uz visiem laikiem un tās skatīsies arī Jūsu bērni un mazbērni, bet tendences būs citas jau nākamajā sezonā.

Tā vietā, lai ģērbtos atbilstoši tendencēm, padomājiet par to, kāda veida uzvalks Jums piestāvētu visvairāk un izvēlieties to atbilstoši ķermenim. Jūsu pirmā laulība, iespējams, ir jūsu vienīgā iespēja uzņemt lieliskas kāzu fotogrāfijas. Pārliecinieties, ka šīs fotogrāfijas būs lieliskas un Jūs izskatīsieties labi arī pēc 30 gadiem.

Uzalks, ko iespējams uzvilkt vairāk kā vienu reizi

Līgavas parasti savu kleitu uzvelk vienu reizi dzīvē, jo tās ir iespaidīgas un kāzu kleitas krasi atšķirās no citām kleitām. Tomēr, ar uzvalkiem ir nedaudz savādāk. Uzvalkus iespējams vilkt vairāk nekā vienu reizi dzīvē, tāpēc, ieguldiet uzvalkā, kuru būs iespējams vilkt atkal un atkal. Mūsdienīgi pieguļošu zilu uzvalku vai klasisku melnu, kas izgatavots no īpaši smalkas vilnas, var vilkt visa gada garumā, prakstiski uz visiem notikumiem un svētkiem. Un šāda veida uzvalks nekad neizies no modes. Savu uzvalku katru reizi iespējams atdzīvināt ar citiem aksesuāriem (krekli, jostu, aproču pogām un kurpēm), lai tas iegūtu jaunu elpu un izskatītos savādāk. Bet, atjaunojot tikai aksesuārus Jums būs iespēja ietaupīt lielas naudas summas, jo labs uzvalks maksā arī attiecīgi.

 

Ko ņemt līdzi, dodoties iegādāties kāzu uzvalku:

  • Ņemiet līdzi jau iegādātos aksesuārus. Ja esat jau izvēlējies kādus noteiktus aksesuāru, piemēram, kurpes vai aproču pogas, droši ņemiet tos līdzi, lai varētu pielaikot uzvalku ar visiem aksesuātiem. Neuztraucieties, ja vēl neko neesat iegādājies – to iespējams izdarīt arī pec uzvalka iegādes un aksesuārus pielāgot uzvalkam!
  • Paņmeiet līdzi apavus. Atstājiet mājās sporta apavus un baltas/gaišas zeķes! Ja jums vēl nav izvelēti apavi, uz veikalu ņemiet līdzi jebkuru klasisku apavu pāri, kas Jums ir mājās un tumšas/plānas zeķes. Pielaikošanas procesā ir savrīgi redzēt koptēlu un tas noteikti nebūs iespējams ar botām kājās.
  • Ņemiet līdzi kompāniju. Palūdziet draugiem vai ģimenei iet ar jums, lai būtu kāds, kas no malas spēj pateikt domas un viedokli! Ideālā gadījumā tam vajadzētu būt kādam, kuram uzticaties un kurš spēs jums sniegt godīgu viedokli. Tomēr, atcerieties, kvalitāte un kvantitāte ir divas dažādas lietas, tāpēc izvēlieties pāris personas un pārējos atstājiet mājās.

Paturiet prātā!

Uzticieties ekspertiem! Veikala darbiniekiem ir milzīga pieredze, tāpēc, tiklīdz jūs izskaidrosiet, kas jums patīk un kas nepatīk, viņi varēs ieteikt jums labākos uzvalkus. Paļaujieties uz pieredzējušiem darbiniekiem un izvēles izdarīšana būs daudz vienkāršāka.

Kā zināt, kad esat atradis sev piemērotu uzvalku? Līgavainim vajadzētu izvēlēties kāzu uzvalku, kurā viņš jūtas ērti un kas atspoguļo viņa personību.

Kontakti

+371 29416152
Avotu iela 11A, Rīga

P – P 11.00 – 19.00
S 11.00 – 17.30

 

SEKOJIET MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS! Esi pirmais, kurš iegūst informāciju par jaunumiem