logo
Мы всегда Вам рады в нашем магазине Franko Suits по адресу Avotu 11a, Riga

P - P 11.00 - 19.00
S 11.00 - 17.30
banner
+371 29416152  
Vīriešu uzvalki

Musdienīgs uzvalks sen vairs neasociējas ar ofisa un biroju darbu. Dinamisks un stīlīgs, tas ieņem vadošās pozīcijas vīriešu apģērbu veikalos. Uzvalks – apģērbs, kas piestāv visiem bez izņēmuma vīriešiem, neatkarīgi no vecuma un auguma. Mūsdienīgs vīrietis (stīlīgā) uzvalkā – tas ir skaisti un (stilīgi). Galvenais – pareizi piemērot izmēru, modeli un krāsu kombināciju. Mēs palīdzēsim Jums noteikt izmēru, un piemeklēsim fasonu, ņēmot vērā Jūsu figūras īpatnības, izstāstīsim un parādīsim, kā uzvalkam pareizi piegulēt, kā to pareizi vilkt un ar ko tas sader. Franko veikala kolekcija ietver sevī kvalitatīvus Slim FIt uzvalkus, klasiskos, smokingus, kā arī uzlvakus ”trījniekus”.
Uzvalks trijnieks – mūžīgā klasika, tas izskatās izcili uz jebkura vīrieša. Veste var būt no auduma – žaketes krāsā vai citā krāsā kā akcents. Ļoti populāri šajā sezonā ir rūtaini uzvalki. Tie palīdzēs atsvaidzināt Jūsu garderobi, ja klasiskais divnieks šķiet banāls un vienkāršs.

 

Neordināra rūtiņa un drosmīgs uzvalka dizains piešķirs toni visam tēlam. Papildus akcentējošie elementi vairs nebūs nepieciešami – efektīgs trijnieks ir pašpietiekams tērps.

 

Mūsu veikalā Jūs varēsiet nopirkt uzvalkus ikdienas vajadzībām un svinīgiem pasākumiem – izlaidumiem ballei, kāzām, jubilējām, korporatīviem.

 

Kāds var būt kāzu uzvalks? Izraugot līgavaiņa tērpu, jāatcerās, ka tas nedrīkst novērst uzmanību no līgavas kleitas. Svarīgi, lai tas būtu maksimālā harmonijā ar līgavas kleitu, veidojot vienotu jaunlaulāto tēlu, derētu tieši Jūsu kāzu stilam, lai pēc daudziem gadiem, skatoties fotoattēlos, kāzu tērpi Jūs iepriecinātu. Tāpēc parasti komplekts līgavainim tiek izvēlēts pēc līgavas kāzu kleitas.

 

Apģērbu veikals Franko atrodas Rīgas centrā . Ir šuvēja (drēbnieka) serviss.

 

Veikala “Franko” sortimentā ir izmēri no 44 līdz 64 (augstumam 164–199 cm), kā arī “liela izmēra uzvalki” 64–70 (augstums 170–195), kas ļauj ietērpt jebkura vecuma un komplekcijas kungus (vīriešus).

 

Liela izmēra apģērbs! Šī nav mazāka izmēra apģērba paplašināta versija, liela ķermeņa uzbūve nozīmē īpašu kustību plastiku un gaitu, kurām nepieciešama īpaša bikšu un žakešu šūšanas tehnoloģija.

 

Kad grafikā pēkšņi parādās svinīgs notikums vai svarīgs pasākums un nav laika meklēt visos Rīgas vīriešu apģērbu veikalos, mēs palīdzēsim Jums ietaupīt laiku. Pie mums Jūs varat iegādāties visu uzreiz, sākot no apaviem un aksesuāriem līdz virsdrēbēm.

Mēs priecāsimies Jūs redzēt!

Kontakti

+371 29416152
Avotu iela 11A, Rīga

P – P 11.00 – 19.00
S 11.00 – 17.30

 

SEKOJIET MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS! Esi pirmais, kurš iegūst informāciju par jaunumiem